درباره ما

– تیم ایده پرداز هم حالا متشکل از هرگونه فکر ، ایده و خلاقیت می باشد. این فکر و ایده می تواند توسط هر فردی به صورت آزاد مطرح شود و در اینجا به عرصه ظهور می رسد.

– البته در اموری که نیاز به رعایت حق کپی رایت باشد، تیم هم حالا ملزم به رعایت حق کپی رایت بوده و در صورت اخذ مجوز از صاحب اثر در سایت هم حالا منتشر خواهد شد.

– ایده های سایت هم حالا توسط افراد با علایق مختلف جمع آوری شده است. شما می توانید با مراجعه به منوی سایت از دسته مورد علاقه خود دیدن فرمایید.

– ایده ها می توانند باعث تعامل بیشتر کودکان ، علم آموزان و مدرسان با یکدیگر شود. این ایده ها می توانند راه یادگیری را هموارتر کنند و نحوه تدریس و یا آموزش را دگرگون نمایند. ایده هایی کاملا سه بعدی …

– با ما در این مسیر قدم بگذارید اما چگونه؟!!!

– شما می توانید با استفاده از محصولات سایت آموزش را برای افراد مورد نظراتان راحت تر کنید. شما می توانید دکور خانه تان را با هزینه اندکی زیبا تر کنید تا محیطی پر از زیبایی داشته باشید. شما می توانید خلاقیت ها و ایده هایتان و حتی تصاویر ساخته شده از محصولات خریداری شده را  از طریق بخش ارسال آثار با ما اشتراک گذاری کنید و برای خودتان کسب درآمد کنید.

– هرگونه سوال و انتقاد را از طریق فرم ارتباط با ما ارسال فرمایید.

محمدرضا مهدیه

طراح،مدیر و موسس

«هم حالا»